Fotorelacja ze spotkania Raport o stanie kultury w Gruzji / Zbliżenie z UE

Witamy serdecznie w nowym roku po przerwie świątecznej i na samym początku życzymy Wam spełnienia wszystkich planów, jakie zamierzyliście sobie na 2014 r. Życzliwych ludzi i wielkich budżetów.

Tymczasem prezentujemy fotorelację ze spotkania nt. aktualnej sytuacji kultury gruzińskiej, które przygotowaliśmy razem z Instytutem Adama Mickiewicza, Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Magazynem „Kultura Enter”.

Po oficjalnej debacie spotkaliśmy się już w zamkniętym gronie z ekspertkami z Gruzji, aby omówić szczegóły planowanego na 2015 r. „Raportu o stanie kultury i NGO w Gruzji”.

Na nasze zaproszenie do Lublina 21 grudnia 2013 r. przyjechali:

 Lela Piralishvili – Tbilisi, Państwowa Akademia Sztuki, filozofka

Ana Riaboshenko – Tbilisi, NGO TRAM, menadżerka kultury

Tamta-Tamara Shavgulidze – Tbilisi, Państwowa Akademia Sztuki, krytyczka sztuki

Prowadzenie: Łukasz Jasina – „Kultura Liberalna”, KUL

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie.

Kategorie: Bez kategorii. Autor: admin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O admin

Fundacja Open Culture – zmiany społeczne poprzez kulturę. Open Culture – otwieranie na kulturę, otwieranie poprzez kulturę. Zmiana poprzez kulturę. Kultura to dla nas narzędzie cichych, pokojowych rewolucji społecznych. To szczególnie ważne w odniesieniu do krajów postsowieckich, znajdujących się w obszarze naszego szczególnego zainteresowania. Open Culture Foundation – social change through culture. Open Culture – opening to culture, opening through culture. Change through culture. For us, culture is a tool of quiet, peaceful social revolution. It is especially important with regard to the post-Soviet countries within our area of interest.